Cérélia is in 2012 ontstaan uit de fusie tussen Alsacienne de Pâtes Ménagères (Bas-Rhin) en Eurodough (Pas-de-Calais). We zijn er trots op dat we gekoelde deegproducten en pannenkoeken kunnen aanbieden in Europa, Azië en Noord-Amerika.
Kneden, doseren, rollen, bakken… Ons industriële gereedschap reproduceert dezelfde verrichtingen als de ambachtelijke bakker, om zo een industriële kampioen te creëren.
Vandaag de dag is Cérélia marktleider in Europa en streeft ernaar ook een van de marktleiders in Noord-Amerika te worden. Onze producten worden in meer dan 50 landen verkocht via onze eigen merken, maar ook via merken van distributeurs, industriële partners en Foodservice. Dit alles terwijl we trouw blijven aan ons erfgoed: meer dan 40 jaar expertise in commerciële partnerschappen, industriële uitmuntendheid, doordachte innovatie en duurzame ontwikkeling.
Hoelang fiets je al?
Ik denk sinds 2008.
Wat voor rit maak je het liefst?
Bergen trekken mij erg aan, de buitenlandse trips zijn ook een mooie belevenis.
Hoeveel kilometers rijdt je per jaar?
+/- 3500
Leukste fietsresultaat?
in 2022 De Ronde kunnen rijden, niet volledig echter een beste afstand, Super tof!
Waar ben je trots op?
Dat wij met Businessclub de Mol in een paar jaar een geweldig enthousiaste club met locale ondernemers hebben opgericht. Ieder met zijn eigen vakgebied. Allemaal passie voor het fietsen.
Het is er gezellig met een grote G
Wat zijn je overige sporten?
Fitnissen, verder ben ik gek op autosport
Wil je verder nog wat kwijt?
nee, lekker fietsen
Je lijfspreuk:
Ga er voor, aan het einde zie je wel wat je over houdt.
Björn Warnar